Διάλεξη με θέμα: «Από την Επιδημιολογία στις Πολιτικές: Μαθήματα από την Πανελλαδική Μελέτη Διατροφής και Υγείας (ΠΑ.ΜΕ.Δ.Υ)»

Αμφιθέατρο 1, κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος

02 Οκτωβρίου 2018       18:30 -

Το Τμήμα Γεωπονικών Επιστημών, Βιοτεχνολογίας και Επιστήμης Τροφίμων του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου σας προσκαλεί στη διάλεξη με θέμα: "Από την Επιδημιολογία στις Πολιτικές: Μαθήματα από την Πανελλαδική Μελέτη Διατροφής και Υγείας (ΠΑ.ΜΕ.Δ.Υ)".

Την εκδήλωση θα προλογίσει ο Καθηγητής Ανδρέας Κατσιώτης (Πρόεδρος του Τμήματος)

Ομιλητής: Καθηγητής Αντώνης Ζαμπέλας, Τμήμα Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου, Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Πρόσκληση

Πρόσκληση