Εγγραφές για τη Θερινή Περίοδο

Φοιτητικά Νέα Σπουδές Φοιτητική Ζωή

Η Υπηρεσία Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας ανακοινώνει ότι οι εγγραφές στα μαθήματα για τη Θερινή Περίοδο θα πραγματοποιηθούν με ηλεκτρονική δήλωση (πατήστε εδώ) από τη Δευτέρα 4 μέχρι και την Τετάρτη 6 Ιουνίου 2018.

Η έναρξη των μαθημάτων για τη Θερινή Περίοδο θα είναι την Δευτέρα 4 Ιουνίου  2018 και η λήξη μαθημάτων την Παρασκευή 20 Ιουλίου 2018. Οι τελικές εξετάσεις θα διεξαχθούν την εβδομάδα 23-27 Ιουλίου 2018.

Στη λίστα μπορείτε να δείτε ανά μάθημα πληροφορίες όπως είναι ο κωδικός μαθήματος, η περιγραφή μαθήματος, τα πακέτα δραστηριοτήτων/ομάδα μαθήματος, την καθορισμένη χωρητικότητα του μαθήματος, καθώς και τους τύπους δραστηριοτήτων που περιλαμβάνει το κάθε μάθημα (Θεωρία, Φροντιστήριο, εργαστήριο).  Για δήλωση εγγραφής σε μάθημα πατήστε εδώ.

Για πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο Κέντρο Εξυπηρέτησης και Πληροφόρησης του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου στα τηλέφωνα 25 002710 και 25 002711