Πρόγραμμα δραστηριοτήτων άθλησης, ευεξίας και ψυχαγωγίας 2018-19

Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα δραστηριοτήτων άθλησης, ευεξίας και ψυχαγωγίας 2018-19, που απευθύνεται σε φοιτητές αλλά και σε κάθε μέλος της πανεπιστημιακής κοινότητας. Απευθύνεται σε άτομα που συνηθίζουν να αθλούνται, αλλά και σε όσους αναζητούν ερεθίσματα για να αρχίσουν να αθλούνται και να γνωρίσουν δραστηριότητες. Στόχος μας είναι κάθε χρόνο να ενθαρρύνουμε περισσότερους φοιτητές και προσωπικό να «ξεκολλήσουν» από την καθιστική ζωή και τις ηλεκτρονικές συσκευές.

Πατήστε εδώ για να δείτε όλες τις δραστηριότητες (pdf).

Πέρα από τον οδηγό αυτό, σχετικές πληροφορίες μπορείτε να βρείτε:

• Στην ιστοσελίδα  αθλητικών δραστηριοτήτων
  • Στις σελίδες Αθλητισμού και Φοιτητικής Ζωής στο Facebook
  • Με μηνύματα στο πανεπιστημιακό ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο
  • Στα τηλέφωνα 25 002200 25 002216 – 25 002221(Αθλητισμός) και 25 002415 (Φοιτητική Ζωής)