Γυμναστήριο τώρα ανοικτό και Σάββατο / Εκπτώσεις στο Χιονοδρομικό Κέντρο Τροόδους

Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Αθλητισμός

Γυμναστήριο

Λόγω της αυξημένης προσέλευσης, το Γυμναστήριο του Πανεπιστημίου (στην Πλατεία Ηρώων, Ζάππειο) θα λειτουργεί και τα Σάββατα, 09:00-13:00

Σκι (50% έκπτωση)

Μετά από συνεννόηση με την Κυπριακή Ομοσπονδία Σκι, τα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας (φοιτητές και προσωπικό), με την επίδειξη ταυτότητας, μπορούν να επωφελούνται ειδικές εκπτώσεις 50% στο Χιονοδρομικό Κέντρο Τροόδους. Με την έκπτωση η ενοικίαση εξοπλισμού είναι 6 ευρώ/άτομο και το εισιτήριο για τα ski-lifts 8 ευρώ/άτομο.

Οι ειδικές τιμές ισχύουν ατομικά, χωρίς κράτηση, τις καθημερινές (Δευτέρα-Παρασκευή). Ειδικές τιμές μπορούν να γίνουν και τα Σαββατοκύριακα μόνο σε περίπτωση ομαδικών κρατήσεων (πάνω από 10 άτομα) μέσω του Πανεπιστημίου.