Πρόγραμμα Yoga (νέο)

Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Φοιτητική Ζωή

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.

Από την Τρίτη 4 Μαρτίου, κάθε Τρίτη και Πέμπτη, ώρα 18:15-19:00, μέχρι τα τέλη Μαϊου 2019.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας , όπως ισχύει και για τα υπόλοιπα ομαδικά προγράμματα.

Η αίτηση συμμετοχής είναι η ίδια η οποία ισχύει για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο και τα ομαδικά προγράμματα. Για το προσωπικό του Πανεπιστημίου υπάρχει ετήσια χρέωση 20 ευρώ, που καλύπτει όλα τα προγράμματα αεροβικής και χρήση γυμναστηρίου.