Πρόσκληση δήλωσης ενδιαφέροντος για στέγαση γραφείων και αιθουσών διδασκαλίας του Τεχνολογικού Πανεπιστήμιου Κύπρου.

Featured Slideshow Νέα-Ανακοινώσεις

Ζητείται υποβολή δήλωσης ενδιαφέροντος από άτομα ή Εταιρείες που διαθέτουν προς ενοικίαση κτίριο/α σε ακτίνα 1.5 χιλ. περίπου από το Δημαρχείο Λεμεσού, για την κάλυψη των στεγαστικών αναγκών του Τεχνολογικού Πανεπιστήμιου Κύπρου.

Οι δηλώσεις ενδιαφέροντος πρέπει να κατατεθούν στο Κιβώτιο Προσφορών του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, διεύθυνση Αρχιεπισκόπου Κυπριανού 31, 2ος όροφος πρώην κτιρίου Συνεργατικού Ταμιευτηρίου Λεμεσού, 3036 Λεμεσός,  το αργότερο μέχρι τις 12:30 μμ. Παρασκευή 31/05/2019 σε κλειστό φάκελο. Στο εξωτερικό του φακέλου να αναγράφεται: «Δήλωση ενδιαφέροντος για στέγαση του Τεχνολογικού Πανεπιστήμιου Κύπρου».

Για περαιτέρω πληροφορίες/έντυπα/χάρτης, δείτε πιο κάτω: