Εκδήλωση Σταδιοδρομία 2016

Η Εκδήλωση Σταδιοδρομία 2016 θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 22 Μαρτίου 2016, μεταξύ των ωρών 15:00-19:00 στο κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος.

Η Εκδήλωση Σταδιοδρομία 2016 απευθύνεται προς προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές από όλα τα προγράμματα σπουδών, απόφοιτους, καθώς και το ευρύτερο κοινό. Αποτελεί μια πρώτης τάξεως ευκαιρία δικτύωσης των εταιριών / οργανισμών με το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, τους φοιτητές και τους αποφοίτους του, καθώς δίνεται η δυνατότητα για πλήρωση κενών θέσεων που διαθέτουν οι εταιρίες/ οργανισμοί.

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την ιστοσελίδα της εκδήλωσης.