Σταδιοδρομία 2017, Σπουδές – Καριέρα – Επιχειρηματικότητα

#CUTCareerDay

Εσύ στις 5 Απριλίου θα λάβεις μέρος στην Εκδήλωση Σταδιοδρομία 2017;

Η εκδήλωση Σταδιοδρομία 2017, Σπουδές – Καριέρα – Επιχειρηματικότητα, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Απριλίου 2017, μεταξύ των ωρών 15:00-19:00.

Η εκδήλωση απευθύνεται προς προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές από όλα τα προγράμματα σπουδών, απόφοιτους, καθώς και το ευρύτερο κοινό.

• 21 παρουσιάσεις, σχετικά με θέματα Καριέρας και Μεταπτυχιακών Σπουδών!
  • 55 εταιρίες και νεοφυείς επιχειρήσεις θα είναι εκεί, με πολλές κενές θέσεις εργασίας για σένα!
  • 6 Πρεσβείες και Οργανισμοί, καθώς και όλα τα Τμήματα του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, θα είναι εκεί για πληροφόρηση σχετικά με τις μεταπτυχιακές σας σπουδές.

Υ.Γ. Ετοιμάστε το βιογραφικό σας, ώστε να το υποβάλετε σε εταιρίες που σας ενδιαφέρουν για εργοδότηση.