Εξόρμηση στην Κρήτου Τέρρα και καταρράκτες "Κρεμμιώτη"

Αθλητισμός Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή

Εξόρμηση στο χωριό Κρήτου Τέρρα στην Πάφο. Ξενάγηση στο Κυπριακό Κέντρο Περιβαλλοντικών Μελετών και εξερεύνηση του καταρράκτη "Κρεμμιώτη". Σε συνεργασία με το Κυπριακό Ίδρυμα Προστασίας του Περιβάλλοντος Terra Cypria.

Σάββατο, 1η Δεκεμβρίου 2018

Αναχώρηση με λεωφορείο στις 8πμ από Λεμεσό, επιστροφή γύρω στις 5μμ. Δικαίωμα συμμετοχής 10 ευρώ/άτομο. Περιλαμβάνεται γεύμα σε ταβέρνα.

Πατήστε εδώ για το πλήρες πρόγραμμα και εδώ για δηλώσεις συμμετοχής.