Γυμναστήριο τώρα ανοικτό και Σάββατο / Εκπτώσεις στο Χιονοδρομικό Κέντρο Τροόδους

Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Αθλητισμός

Γυμναστήριο

Λόγω της αυξημένης προσέλευσης, το Γυμναστήριο του Πανεπιστημίου (στην Πλατεία Ηρώων, Ζάππειο) θα λειτουργεί και τα Σάββατα, 09:00-13:00

Σκι (50% έκπτωση)

Μετά από συνεννόηση με την Κυπριακή Ομοσπονδία Σκι, τα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας (φοιτητές και προσωπικό), με την επίδειξη ταυτότητας, μπορούν να επωφελούνται ειδικές εκπτώσεις 50% στο Χιονοδρομικό Κέντρο Τροόδους. Με την έκπτωση η ενοικίαση εξοπλισμού είναι 6 ευρώ/άτομο και το εισιτήριο για τα ski-lifts 8 ευρώ/άτομο.

Οι ειδικές τιμές ισχύουν ατομικά, χωρίς κράτηση, τις καθημερινές (Δευτέρα-Παρασκευή). Ειδικές τιμές μπορούν να γίνουν και τα Σαββατοκύριακα μόνο σε περίπτωση ομαδικών κρατήσεων (πάνω από 10 άτομα) μέσω του Πανεπιστημίου.

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο λειτουργεί κανονικά και πλήρως τους θερινούς μήνες (μέχρι 10 Αυγούστου 2019)

Παραλαβή Διαμερισμάτων Φοιτητικών Εστιών 2018-19

Ανοίγει ξανά το Γυμναστήριο – Νέο πρόγραμμα και νέα τμήματα αεροβικής