Πρόγραμμα Yoga (νέο)

Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Φοιτητική Ζωή

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.

Από την Τρίτη 4 Μαρτίου, κάθε Τρίτη και Πέμπτη, ώρα 18:15-19:00, μέχρι τα τέλη Μαϊου 2019.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας , όπως ισχύει και για τα υπόλοιπα ομαδικά προγράμματα.

Η αίτηση συμμετοχής είναι η ίδια η οποία ισχύει για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο και τα ομαδικά προγράμματα. Για το προσωπικό του Πανεπιστημίου υπάρχει ετήσια χρέωση 20 ευρώ, που καλύπτει όλα τα προγράμματα αεροβικής και χρήση γυμναστηρίου.

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο λειτουργεί κανονικά και πλήρως τους θερινούς μήνες (μέχρι 10 Αυγούστου 2019)

Παραλαβή Διαμερισμάτων Φοιτητικών Εστιών 2018-19

Ανοίγει ξανά το Γυμναστήριο – Νέο πρόγραμμα και νέα τμήματα αεροβικής

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.