Κατανομή τριών υποτροφιών από τον οργανισμό Letshelp

Στήριξη Φοιτητών Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Νέα-Ανακοινώσεις

Ο μη κυβερνητικός, μη κερδοσκοπικός οργανισμός Letshelp έχει προσφέρει τρεις επώνυμες υποτροφίες ύψους €1,000 έκαστη, για το ακαδημαϊκό έτος 2018-19, σε φοιτητές με κοινωνικοοικονομικά προβλήματα, σε συνεργασία με το Σωματείο Ευημερίας Φοιτητών.

Σύμφωνα με την κατάταξη μοριοδότησης κοινωνικοοικονομικής κατάστασης, οι υποτροφίες του Letshelp κατανέμονται σε φοιτητές που εξασφάλισαν 31 μόρια και συγκεκριμένα στους φοιτητές με αριθμό μητρώου 7007, 14589 και 7286.

Οι υποτροφίες θα απονεμηθούν στους δικαιούχους σε εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 18 Φεβρουαρίου 2019, ώρα 12:00, στο κτίριο του οργανισμού, στην παρουσία του ιδρυτή του οργανισμού κύριου Σωτήρη Πίττα.

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου και το Σωματείο Ευημερίας Φοιτητών ευχαριστούν θερμά τον οργανισμό Letshelp για τη γεναιόδωρη συνεισφορά τους στην προσπάθεια στήριξης φοιτητών που το έχουν ανάγκη.

Για το έργου του Letshelp πατήστε εδώ

Κατανομή τριών υποτροφιών από τον οργανισμό Letshelp