8η Γενική Συνέλευση Του Σωματείου «Φίλοι Του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου»

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα, 29 Φεβρουαρίου 2016, στις 6μμ στο αμφιθέατρο Πεύκιος Γεωργιάδης του Τεχνολογικού Πανεπιστήμιου Κύπρου (ΤΠΚ), η 8η Ετήσια Γενική Συνέλευση του Σωματείου «Φίλοι του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου». Την Γενική Συνέλευση χαιρέτισε ο Πανιερώτατος Μητροπολίτης Λεμεσού κκ Αθανάσιος και ο Πρόεδρος του Συμβουλίου του ΤΠΚ Στάθης Παπαδάκης. Ο Πρύτανης Καθ. Ανδρέας Αναγιωτός ενημέρωσε τα μέλη του Σωματείου Φίλοι του ΤΠΚ για τις εξελίξεις που δρομολογούνται στο Πανεπιστήμιο και ζήτησε τη στήριξη τους στην ανάπτυξη και εξέλιξη του Πανεπιστημίου τόσο εντός της Λεμεσού όσο και παγκύπρια. Ακολούθησαν οι Εκθέσεις Πεπραγμένων, Διαχείρισης Ταμείου και Εξελεγκτικής Επιτροπής. Η συνέλευση έληξε με δεξίωση στο χώρο.

Recent articles

‘Πράσινο’ φως για έργο μεταξύ ΤΕΠΑΚ, ΙΤΜΟ Aγίας Πετρούπολης και Δήμου Λεμεσού

Τρία Βραβεία στα Environmental Awards και HR Awards 2016 για το Τεχνολογικό
Οι διακρίσεις συνεχίζονται

Τρία Βραβεία στα Environmental Awards και HR Awards 2016 για το Τεχνολογικό
Οι διακρίσεις συνεχίζονται

We study here. At the Cyprus University of Technology, the University of our heart!