Μη υλοποίηση προγράμματος τμημάτων αεροβικής

Αθλητισμός Φοιτητικά Νέα

Ενημερώνουμε ότι από τις 13 Ιουνίου 2019 το πρόγραμμα τμημάτων αεροβικής δεν υλοποιείται.

Απολογούμαστε ως Υπηρεσία για το γεγονός αυτό καθώς και για την όποια ταλαιπωρία έχουν υποστεί όσοι προσήλθαν αυτές τις μέρες.

Θα σας ενημερώσουμε σχετικά με μελλοντικό πρόγραμμα αεροβικής μόλις είμαστε σε θέση.

Σημειώνουμε ότι το Γυμναστήριο (όργανα), που στεγάζεται στο χώρο του Ζαππείου στην Πλατεία Ηρώων, λειτουργεί κανονικά και θα συνεχίσει έτσι μέχρι τις 10 Αυγούστου 2019.

• Δευτέρα-Παρασκευή, 8:00πμ – 9μμ
  • Σάββατο, 9πμ-1μμ

Κατανομή οικονομικών βοηθημάτων και επώνυμων υποτροφιών Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών (2019-20)

Μοριοδότηση αιτήσεων για μεταπτυχιακές υποτροφίες με κοινωνικοοικονομικά κριτήρια (2019-20)