Ο φοιτητικός Όμιλος Γραφικών και Πολυμέσων εκδίδει το πρώτο του περιοδικό ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ

Το πρώτο τεύχος του περιοδικού "ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ" https://drive.google.com/.../14lK-cta5W5g.../view κυκλοφόρησε!

Ο φοιτητικός Όμιλος Γραφικών και Πολυμέσων επανέρχεται με την έκδοση του πρώτου περιοδικού! Για την πρώτη έκδοση δόθηκε στους φοιτητές η λέξη “Ροζ” με βάση την οποία έπρεπε να οπτικοποιήσουν μια δική τους ιδέα.

Ο Όμιλος Γραφικών και Πολυμέσων αποτελείται από φοιτητές του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου με στόχο την εξάσκησή τους στον γραφιστικό σχεδιασμό και την προώθηση της οπτικής κουλτούρας στο Πανεπιστήμιο και γενικά στη Κύπρο.

Το περιοδικό πρόκειται να κυκλοφορήσει σύντομα και σε έντυπη μορφή.