3ο Διεθνές Συνέδριο Υδροπονίας, Καλλιεργειών Εκτός Εδάφους και Ενυδρειοπονίας

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο του Τορίνο (Ιταλία) υπό την αιγίδα του Διεθνή Επιστημονικού Οργανισμού International Society of Horticultural Science (ISHS) συνδιοργανώνουν το 3ο Διεθνές Συνέδριο Υδροπονίας, Καλλιεργειών Εκτός Εδάφους και Ενυδρειοπονίας με τίτλο: ‘’III International Symposium on Soilless Culture and Hydroponics: Innovation and Advanced Technology for Circular Horticulture‘’ στις 19-22 Μαρτίου 2021.

Λόγω της πανδημίας, το συνέδριο θα διεξαχθεί διαδικτυακά (και όχι στις κτηριακές εγκαταστάσεις-Κτήριο Παπαδόπουλος του ΤΕΠΑΚ, όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί) τηρώντας όλα τα μέτρα ασφάλειας και υγείας.

Περισοττερες πληροφορίες και εγγραφές στην ιστοσελιδα του συνεδρίου: III International Symposium on Soilless Culture and Hydroponics

Για περισσότερες πληροφορίες απευθύνεστε:  Δρ Νίκος Τζωρτζάκη, τηλ: 25002280, nikolaos.tzortzakis@cut.ac.cy