Τελικός πίνακας μοριοδότησης αιτήσεων για οικονομικά βοηθήματα ΣΕΦ (2021-22)

Στήριξη Φοιτητών Φοιτητικά Νέα

Η ΥΣΦΕ, μετά την εξέταση ενστάσεων που υποβλήθηκαν, ανακοινώνει τον τελικό πίνακα μοριοδότησης των αιτήσεων που υποβλήθηκαν για τα οικονομικά βοηθήματα του Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών (2021-22).

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό πίνακα μοριοδότησης.

Στον πίνακα έχουν συμπεριληφθεί άτομα που έχουν λάβει μοριοδότηση στη διαδικασία διεκδίκησης δωματίου στις εστίες για το 2021-22 και διατηρούν ενεργή φοιτητική ιδιότητα.

Η κατανομή των οικονομικών βοηθημάτων του Σωματείου θα ανακοινωθεί μετά τη συνεδρία του Διοικητικού Συμβουλίου τις επόμενες βδομάδες.  Τα βοηθήματα θα δοθούν μετά τις γιορτές.