Ομάδες εστίασης για θέματα φοιτητικού ενδιαφέροντος

Φοιτητική Ζωή Συμβουλευτική Φοιτητικά Νέα

• Βρίσκετε τον εαυτό σας να σκέφτεται τις απαντήσεις σε διάφορα εσωτερικές ερωτήσεις?
  • Δυσκολεύεστε με ανησυχίες, ή τη διαχείριση των πολλών ρόλων που έχετε?
  • Μήπως οι αλλαγές στη ζωή, σας προκαλούν άγχος?
  • Εύχεστε να υπήρχε ένα ασφαλές μέρος στο οποίο θα μπορούσατε να εκφράσετε και να τακτοποιήσετε αυτές τις σκέψεις?

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ !

Από το μήνα Μάρτιο, το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξής θα λειτουργήσει καινοτόμες ομάδες εστίασης για φοιτητές στις οποίες θα συζητιούνται πληθώρα θεμάτων που αφορούν προβληματισμούς, σκέψεις, ενδιαφέροντα θέματα, θέματα προσαρμογής κ.α. (οι επιλογές είναι αναρίθμητες). Οι ομάδες θα γίνονται στην Αγγλική γλώσσα και είναι κατάλληλες για όλους.

Όσα άτομα ενδιαφέρονται να λάβουν μέρος να στείλουν μήνυμα στο georgia.frangou@cut.ac.cy

Η συχνότητα, η τοποθεσία, η μέρα και η ώρα θα διευκρινιστούν σε μετέπειτα στάδιο.

Ready, set, write!

ΣΥΝΔΕΟΜΑΙ (ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ) 'ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ'

Παροχή διευκολύνσεων και φροντιστηριακής στήριξης σε φοιτητές, Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2020-2021

• Δυσκολεύεστε με ανησυχίες, ή τη διαχείριση των πολλών ρόλων που έχετε?
  • Μήπως οι αλλαγές στη ζωή, σας προκαλούν άγχος?

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ !