Γυμναστήριο: Διακοπή για Πάσχα / Επανέναρξη λειτουργίας

Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Αθλητισμός

Το Γραφείο Αθλητισμού ενημερώνει την πανεπιστημιακή κοινότητα ότι τα αθλητικά προγράμματα διακόπτονται από 2 μέχρι 15 Απριλίου για το Πάσχα.

Από τη Δευτέρα, 23 Απριλίου 2018, καθημερινά, από 8πμ μέχρι 21:30, αρχίζει τη λειτουργία του ο νέος χώρος γυμναστηρίου στο Ζάππειο (Πλατεία Ηρώων).

Τα αεροβικά προγράμματα επαναρχίζουν σύμφωνα με το καθορισμένο πρόγραμμα από τη Δευτέρα, 16 Απριλίου 2018.

Πατήστε εδώ για να δείτε το χάρτη των κτιρίων.

Αναρρίχηση βράχου και πεζοπορία

Διήμερη εξόρμηση στο Σταυρό της Ψώκας

#BEACTIVE 2018

Πατήστε εδώ για να δείτε το χάρτη των κτιρίων.