"Ρωμαίος και Ιουλιέτα" του Μποστ, Θεατρική Παράσταση από την ΕΘΑΛ

Νέα-Ανακοινώσεις Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα

Το Γραφείο Φοιτητικής Ζωής προσκαλεί τα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας στη θεατρική παράσταση "ΡΩΜΑΙΟΣ & ΙΟΥΛΙΕΤΑ" του ΜΠΟΣΤ, την Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου 2018, στις 8:30μ.μ., στον Τεχνοχώρο της ΕΘΑΛ

Πρόκειται για μια παρωδία της πασίγνωστης ρομαντικής σαιξπηρικής ιστορίας στην οποία προβάλλονται όλα τα χαρακτηριστικά στοιχεία της θεατρικής ταυτότητας του Μποστ.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές και μέλη του προσωπικόυ παρακαλούνται να να δηλώσουν εδώ, μέχρι την Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2018. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας (first come first serve).

Μοριοδότηση κοινωνικοοικονομικής κατάστασης φοιτητών – Παραχώρηση εσωτερικών υποτροφιών για μεταπτυχιακές σπουδές – Παραχώρηση επιδόματος ενοικίου (2018-19)

Christmas Break Party

5μερη αθλητική εκδρομή σε Βόλο-Πήλιο και Θεσσαλονίκη (19-24 Απριλίου 2019)