Διευκολύνσεις και Υπηρεσίες από το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης

Συμβουλευτική Φοιτητική Ζωή Νέα-Ανακοινώσεις Φοιτητικά Νέα Σπουδές

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας ανακοινώνει ότι όσοι φοιτητές παρουσιάζουν σοβαρό ιατρικό πρόβλημα ή μαθησιακές δυσκολίες, μπορούν να επικοινωνήσουν με το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης για σχεδιασμό προγράμματος εξατομικευμένης στήριξης μέχρι την Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου 2018.

Φοιτητές οι οποίοι υποψιάζονται ότι πιθανό να παρουσιάζουν συμπτώματα μαθησιακών δυσκολιών μπορούν να διευθετήσουν συνάντηση για προ-συμπτωματικό έλεγχο και αξιολόγηση.

Για διευθέτηση συνάντησης μπορείτε να επικοινωνήσετε με τo τηλέφωνοo 25 002380 και με την ηλεκτρονική διεύθυνση counseling@cut.ac.cy

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της ΥΣΦΜ έχει σελίδα στο facebook και μπορείτε να την κάνετε like για να ενημερώνεστε για τα διάφορα μας προγράμματα, το ωράριο κρατήσεων αιθουσών μελέτης, ομάδες και διάφορες δραστηριότητες. Ο τίτλος της είναι Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης ΤΕΠΑΚ - CUT Student Development Center

Αξιολόγηση αιτήσεων για διδακτορικές σπουδές με έναρξη Ιανουάριο 2019

Ανακοίνωση κατανομής θέσεων για σπουδές πτυχίου μέσω διαδικασίας μεταγραφών (και 2ου πτυχίου)