Δήλωση ενδιαφέροντος για παροχή ατομικής φροντιστηριακής στήριξης

Φοιτητικά Νέα Συμβουλευτική Σταδιοδρομία

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της ΥΣΦΜ ανακοινώνει ότι δέχεται δηλώσεις ενδιαφέροντος από Προπτυχιακούς και Μεταπτυχιακούς φοιτητές, όλων των Τμημάτων και όλων των ετών, από Ειδικό Επιστημονικό Προσωπικό, Μεταπτυχιακούς Συνεργάτες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου για παροχή φροντιστηριακής στήριξης σε μαθήματα. Απαιτούμενη προϋπόθεση (για φοιτητές) είναι η επιτυχία του μαθήματος με βαθμολογία τουλάχιστον 7,5/10.

Οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν το έντυπο αίτησης για φροντιστηριακή στήριξη και να το αποστείλουν μαζί με αντίγραφο αναλυτικής βαθμολογίας πτυχίων μέχρι την Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2018.  Όλα τα μαθήματα θα λαμβάνουν χώρο μόνο στις αίθουσες φροντιστηριακής στήριξης και ομαδικής μελέτης του Κέντρου Φοιτητικής Ανάπτυξης.

Το ωράριο λειτουργίας των αιθουσών είναι 08:00-21:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Όσοι  ενδιαφέρεστε να παρέχετε φροντιστηριακή στήριξη επι πληρωμή σε προπτυχιακούς φοιτητές παρακαλώ όπως συμπληρώσετε την πιο κάτω φόρμα.

Δηλώστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 25002380 .

Αξιολόγηση αιτήσεων για διδακτορικές σπουδές με έναρξη Ιανουάριο 2019

Ανακοίνωση κατανομής θέσεων για σπουδές πτυχίου μέσω διαδικασίας μεταγραφών (και 2ου πτυχίου)

Προκήρυξη θέσεων για διδακτορικές σπουδές με έναρξη φοίτησης τον Ιανουάριο 2019

Το ωράριο λειτουργίας των αιθουσών είναι 08:00-21:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Δηλώστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 25002380 .