Παιχνίδια paintball

Φοιτητική Ζωή Στέγαση Αθλητισμός Φοιτητικά Νέα

Το απόγευμα της Τετάρτης, 7 Φεβρουαρίου 2018, πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη εκδήλωση χρωματοσφαίρισης (paintball), η οποία απευθυνόταν σε όλους τους φοιτητές αλλά και στους ενοίκους που διαμένουν στις Φοιτητικές Εστίες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου.

Το Γραφεία Αθλητισμού και Στέγασης, της ΥΣΦΜ, διοργάνωσαν την εκδήλωση αυτή, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στους φοιτητές να γνωριστούν μεταξύ τους και να χαλαρώσουν σε ένα ευχάριστο περιβάλλον. Το κόστος  για τη συμμετοχή στα παιχνίδια χρωματοσφαίρισης ήταν επιχορηγημένο από το Πανεπιστήμιο.

Θερινό πρόγραμμα γυμναστηρίου και αεροβικής

ΟΠΑΠ RUN4ALL 2018 - 2ος Εταιρικός Φιλανθρωπικός Αγώνας Σκυταλοδρομίας 4Χ4 Km

Κλήρου Ατόβρυση Running Challenge