Έλεγχος δικαιολογητικών αιτήσεων μοριοδότησης κοινωνικοοικονομικής κατάστασης 2024-25

Στέγαση Φοιτητικά Νέα

Αφορά φοιτητές/τριες που υπέβαλαν αίτηση μοριοδότησης κοινωνικο-οικονομικής κατάστασης για εξασφάλιση εστίας ή/και επιδόματος ενοικίου για την επόμενη ακαδημαϊκή χρονιά 2024-25.

Πατήστε εδώ (1/6/24) για να δείτε, με βάση τον αριθμό μητρώου φοιτητή/τριας, την κατάσταση της αίτησής σας. Αν στις στήλες δίπλα στον αριθμό μητρώου σας:

• Δεν υπάρχουν σχόλια για δικαιολογητικά (κενές με πράσινη σκίαση), σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ελλείψεις και η αίτησή σας προχωρά για μοριοδότηση.
  • Υπάρχουν σχόλια, σημαίνει ότι υπάρχουν ελλείψεις δικαιολογητικών
  • Δεν βρίσκετε τον αριθμό μητρώου σας, σημαίνει ότι η αίτησή σας ακόμη να ελεγθεί. Το αρχείο αυτό θα ανανεώνεται τακτικά και θα λάβετε σχετικό ηλεκτρονικό μήνυμα.

Όσοι/ες έχετε ελλιπή δικαιολογητικά, πρέπει να τα στείλετε στο housing@cut.ac.cy στην προθεσμία που έχει καθοριστεί στο ηλεκτρονικό μήνυμα που σας στάληκε. Αν δεν το πράξετε έγκαιρα, δεν θα λάβετε άλλο μήνυμα από το Γραφείο Στέγασης και η αίτησή σας θα απορριφθεί ως ελλιπής.

Για απορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Γραφείο Στέγασης, στο housing@cut.ac.cy , τηλ. 25-002380.