Αποτελέσματα εξετάσεων για εισαγωγή στο Τμήμα Καλών Τεχνών 2023

Φοιτητικά Νέα Σπουδές

Το Υπουργείο Παιδείας, Αθλητισμού και Νεολαίας ανακοίνωσε σήμερα (18/7/2023) τα αποτελέσματα των Εξετάσεων για εισαγωγή στο Τμήμα Καλών Τεχνών του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, οι οποίες διεξήχθησαν από την Υπηρεσία Εξετάσεων μεταξύ των ημερομηνιών 5-9 Ιουλίου 2023.

Δείτε εδώ την ανακοίνωση.

Συγχαρητήρια στα άτομα που εξασφάλισαν θέση. Για εγγραφή και άλλες πληροφορίες, πατήστε εδώ.

Άτομα που δεν εξασφάλισαν θέση και επιθυμούν να αιτηθούν στις διαδικασίες Ειδικών Κατηγορίων και Κενών θέσων, να πατήσουν εδώ.