Εγγραφή στο Ηλεκτρονικό Δελτίο της Σχολής Καλών και Εφαρμοσμένων Τεχνών

Η Σχολή Καλών και Εφαρμοσμένων Τεχνών, επιθυμεί να διατηρήσει διαρκή επικοινωνία με τους αποφοίτους και τις απόφοιτες, τις συνεργαζόμενες εταιρίες, το ευρύ κοινό, καλλιτεχνικούς οργανισμούς, καθώς και άτομα που ενδιαφέρονται για τις Καλές και Εφαρμοσμένες Τέχνες, και σας καλεί να εγγραφείτε στο ηλεκτρονικό ενημερωτικό της δελτίο.

Εγγραφείτε ως μέλος, για να ενημερώνεστε για τις δράσεις της Σχολής Καλών και Εφαρμοσμένων Τεχνών, σημαντικά νέα, εκδηλώσεις και τα προγράμματα σπουδών.

Για να λαμβάνετε τα ενημερωτικά της δελτία στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο, χρειάζεται να κάνετε εγγραφή εδώ.