9η Παγκύπρια Ημερίδα Δημόσιας Υγείας: «Πρόληψη και Υγεία Παιδιών σε ένα Μεταβαλλόμενο Περιβάλλον»

Το Διεθνές Ινστιτούτο Κύπρου για την Περιβαλλοντική και Δημόσια Υγεία του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) διοργανώνει την 9η Παγκύπρια Ημερίδα Δημόσιας Υγείας με θέμα «Πρόληψη και Υγεία Παιδιών σε ένα Μεταβαλλόμενο Περιβάλλον».

Η Ημερίδα, η οποία τελεί υπό την αιγίδα της έντιμης Υπουργού Υγείας, Δρος Πόπης Κανάρη, θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 3 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 09:00 – 16:00, στο κτήριο του ΤΕΠΑΚ «Τάσσος Παπαδόπουλος»(Αμφιθέατρο 1).

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα της Ημερίδας.