Το ΤΕΠΑΚ ψάχνει κτήρια για ενοικίαση στο κέντρο της Λεμεσού

Το Τεχνολογικό Πανεπιστημίο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) απευθύνει πρόσκληση για εκδήλωση ενδιαφέροντος από νομικά ή φυσικά πρόσωπα που διαθέτουν προς ενοικίαση κτήρια στο κέντρο της Λεμεσού.

Συγκεκριμένα, το Πανεπιστήμιο ενδιαφέρεται να ενοικιάσει κτήρια σε ακτίνα 1.5 χιλ. περίπου από το κτήριο της Πρυτανείας, για την κάλυψη στεγαστικών αναγκών σε γραφειακούς χώρους.

Ως τελευταία προθεσμία υποβολής δήλωσης ενδιαφέροντος καθορίζεται η Πέμπτη, 7 Μαρτίου 2024.

Παρατίθενται πιο κάτω όλα τα σχετικά έντυπα και οι πληροφορίες αναφορικά με τις προδιαγραφές των κτηρίων που ζητούνται για ενοικίαση και τη διαδικασία υποβολής δήλωσης ενδιαφέροντος:

1 - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

2 - ΕΝΤΥΠΟ ΟΠΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΔΙΑΠΑΕ

3 - Πίνακας συμπλήρωσης  στοίχειων και προσφοράς

4 - ΠΡΟΣΥΜΦΩΝΟ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ

5 - Πρότυπο Συμβόλαιο Ενοικίασης

6 - Χάρτης περιοχής ενδιαφέροντος

Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να τηλεφωνήσουν στο 25002355.