Ενημέρωση για τα Προπτυχιακά και Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου διοργανώνει, στη Λευκωσία, εκδήλωση ενημέρωσης των υποψήφιων φοιτητών/ριών για τα προπτυχιακά και μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών του και τις υπηρεσίες που προσφέρει στη φοιτητική κοινότητα.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Mall of Cyprus στη Λευκωσία, το Σάββατο 9 Μαρτίου 2024, από τις 10:30 το πρωί μέχρι τις 6 το απόγευμα.

Ελάτε να μάθετε όλα όσα αφορούν τα υφιστάμενα και νέα προγράμματα σπουδών του ΤΕΠΑΚ, τη φοιτητική ζωή, τους τρόπους εισδοχής, τη στήριξη και τα ωφελήματα που προσφέρει το Πανεπιστήμιο.

Εξαιρετικό ενδιαφέρον παρουσίασε η διάλεξη του ΤΕΠΑΚ και του Επιμελητηρίου Αμμοχώστου για την τεχνητή νοημοσύνη, στην επαρχία Αμμοχώστου

Εκδήλωση προς τιμή των γυναικών: «Η άνθρωπος: Ιστορίες και επιτεύγματα γυναικών»

«ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ 2024» στο ΤΕΠΑΚ