Το ΤΕΠΑΚ στο MyMall Λεμεσού

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) θα βρίσκεται το Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου, στο MyMall στη Λεμεσό, από τις 11 π.μ.  μέχρι και τις 8 μ.μ.

Ελάτε να ενημερωθείτε για τα προπτυχιακά και μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών, τους τρόπους εισδοχής, τη φοιτητική ζωή και τα ωφελήματα που προσφέρει το Πανεπιστήμιο στους φοιτητές και τις φοιτήτριές του.

Όσοι/όσες παρευρεθούν, θα έχουν επιπλέον την ευκαιρία να λάβουν μέρος σε κλήρωση και να κερδίσουν μοναδικά δώρα!

Ο Super FM θα εκπέμπει ζωντανά από τις 4 μ.μ. μέχρι τις 6 μ.μ.

#ΤΕΠΑΚ

#Τολμηρό, #Εξωστρεφές, #Πράσινο, #Ανθρωποκεντρικό #Καινοτόμο