Κτήριο Πρυτανείας, Αίθουσα Συμβουλίου

06 Σεπτεμβρίου 2018       09:30 - 13:00

Έναρξη εργασιών του ερευνητικού έργου TWINNING EXPOSOGAS το οποίο συντονίζει το Διεθνές Ινστιτούτο Κύπρου για την Περιβαλλοντική και Δημόσια Υγεία με εταίρους το Institute of Occupational Medicine (UK) και τον Εθνικό Οργανισμό Εφαρμοσμένης Επιστημονικής Έρευνας της Ολλανδίας.

Το έργο πραγματεύεται με θέματα υγείας εργαζομένων σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου/πετρελαιοειδών και πληθυσμών που γειτνιάζουν με αυτές, χρησιμοποιώντας εργαλεία του ανθρώπινου εκθεσιώματος (human exposome).

Οι παρουσιάσεις θα γίνουν στα Αγγλικά.

Επισυνάπτεται το Πρόγραμμα.

Twinning EXPOSOGAS Project - Kick-off Workshop

Οι παρουσιάσεις θα γίνουν στα Αγγλικά.

Επισυνάπτεται το Πρόγραμμα.

2018-09-06T09:30