Online Event

19 Μαρτίου 2021        -

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο του Τορίνο (Ιταλία) υπό την αιγίδα του Διεθνή Επιστημονικού Οργανισμού International Society of Horticultural Science (ISHS) συνδιοργανώνουν το 3ο Διεθνές Συνέδριο Υδροπονίας, Καλλιεργειών Εκτός Εδάφους και Ενυδρειοπονίας με τίτλο: ‘’III International Symposium on Soilless Culture and Hydroponics: Innovation and Advanced Technology for Circular Horticulture‘’ στις 19-22 Μαρτίου 2021.

Λόγω της κατάσταση πανδημίας, το συνέδριο θα διεξαχθεί online (και όχι στις κτηριακές εγκαταστάσεις-Κτήριο Παπαδόπουλος του ΤΕΠΑΚ, όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί) τηρώντας όλα τα μέτρα ασφάλειας και υγείας.

Περισοττερες πληροφορίες στην ιστοσελιδα του συνεδρίου:

III International Symposium on Soilless Culture and Hydroponics

Πληροφορίες: Δρ Νίκος Τζωρτζάκης

Email: nikolaos.tzortzakis@cut.ac.cy

3ο Διεθνές Συνέδριο Υδροπονίας, Καλλιεργειών Εκτός Εδάφους και Ενυδρειοπονίας

Περισοττερες πληροφορίες στην ιστοσελιδα του συνεδρίου:

III International Symposium on Soilless Culture and Hydroponics

Πληροφορίες: Δρ Νίκος Τζωρτζάκης