Αίθουσα:  ΕΣΤΟΛΑ 1

23 Οκτωβρίου 2024       16:00 - 18:00

Το εργαστήριο Microsoft Excel (προχωρημένο επίπεδο) έχει ως στόχο να εξοικειωθείτε με προχωρημένες τεχνικές χρήσης του Εxcel, δημιουργώντας επαγγελματικά βιβλία εργασίας και εργαλεία και τεχνικές επεξεργασίας δεδομένων. Θα μάθετε να διαχειρίζεστε μεγαλύτερα φύλλα εργασίας, απλοποιώντας τα. Επίσης θα μάθετε να δημιουργείτε γραφήματα και διάφορους σύνθετους τύπους. Αυτό το εργαστήριο έχει σχεδιαστεί για τα άτομα που θέλουν να εμβαθύνουν και είναι προϋπόθεση να έχουν ήδη παρακολουθήσει το εργαστήριο Microsoft Excel (εισαγωγικό επίπεδο).

Εισηγήτρια: Έλενα Παπά

Η Έλενα Παπά είναι ενταγμένη εκπαιδεύτρια A στο Κέντρο Γλωσσών και εργάζεται στο ΤΕΠΑΚ από το 2018. Κατέχει δίπλωμα Computer Studies από το Ανώτερο Τεχνολογικό Ινστιτούτο , MBA in Information Technology Management από το University of Leicester UK και MSc in Digital Marketing από το πανεπιστήμιο Νεάπολης Πάφος.

Γλώσσα σεμιναρίου: Ελληνικά

Για εγγραφή εδώ