Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 9.5,2024 μέχρι 10.5.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

9.5.2024

ΤΕΠΑΚ: Ημέρα Ενημέρωσης για Μεταπτυχιακά Προγράμματα Επιπέδου Μάστερ(limassoltoday)

Σημαντικές τοποθετήσεις από τους εκπροσώπους των Πανεπιστημίων που συμμετείχαν στο Πρόγραμμα της Huawei Seeds for the Future Scholarships(musicnetcy)

Huawei Seeds for the Future Scholarships: Σημαντικές τοποθετήσεις(alphanews)

Τακτικό μέλος της Ακαδημίας της Ευρώπης εξελέγη o Καθηγητής του ΤΕΠΑΚ και Ιδρυτικό Μέλος της Κυπριακής Ακαδημίας Σωτήρης Καλογήρου(stockwatch)

Τακτικό μέλος της Ακαδημίας της Ευρώπης o Καθηγητής του ΤΕΠΑΚ Σωτήρης Καλογήρου(inbusinessnews)

Between the Lines – Ατομική εικαστική έκθεση της Μάχιας Γενεθλίου(limassoltoday)

Τακτικό μέλος της Ακαδημίας της Ευρώπης εξελέγη o Καθηγητής Σωτήρης Καλογήρου(cyprusnews)

Cisco Experience: Οι πλατφόρμες δικτύου, το μοντέλο NaaS και το Cloud Networking(inbusinessnews)

Το ΤΕΠΑΚ σε ευρωπαϊκό έργο για εφαρμογή της τεχνολογίας επαυξημένης πραγματικότητας στην εκμάθηση γλωσσών(paideianews)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ευρωπαϊκό έργο με στόχο την εφαρμογή της τεχνολογίας επαυξημένης πραγματικότητας στην εκμάθηση γλωσσών(stockwatch)

Κατατίθεται ο θεμέλιος λίθος των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Κατατίθεται ο θεμέλιος λίθος των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Γιατί η τοποθέτηση γύψου δεν είναι η λύση για όλα τα σπασίματα? – Γράφει ο Αντώνης Ζενιέρης, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Λάρνακας(aftodioikisi)

ARIDLL second expert workshop(stockwatch)

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ με θέμα «Ευρωεκλογές 2024: Οι νέοι/νέες στην πρώτη γραμμή»(paideianews)

10.5.2024

Κατατίθεται ο θεμέλιος λίθος των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Κατατίθεται ο θεμέλιος λίθος των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ στα Κάτω Πολεμίδια(limassoltoday)

Δημοτική Αγορά και Παλιό Δημαρχείο Λευκωσίας: Η ιστορία γυρίζει σελίδα(philenews)

ΤΕΠΑΚ/Νέα έκδοση: Training curriculum on empathy & sustainability pathways for arts(stockwatch)

«Χέρια που Μιλούν» | Σήμερα στο Τοπικό Αρχαιολογικό Μουσείο Κουρίου(parathyrorpolitis)

ΤΕΠΑΚ: Νέα έκδοση. Training Curriculum on Empathy and Sustainability Pathways for Arts(paideianews)

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ με θέμα «Ευρωεκλογές 2024: Οι νέοι/νέες στην πρώτη γραμμή»(inbusinessnews)

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ με θέμα «Ευρωεκλογές 2024: Οι νέοι/νέες στην πρώτη γραμμή»(stockwatch)

Κρατικοί Οργανισμοί Κοινής Ωφελείας ή Κερδοσκοπικές επιχειρήσεις;(politis)

Κρατικοί Οργανισμοί Κοινής Ωφελείας ή Κερδοσκοπικές επιχειρήσεις;(omegalive)

Εκδήλωση ΤΕΠΑΚ με θέμα «Ευρωεκλογές 2024: Οι νέοι/νέες στην πρώτη γραμμή»(limassoltoday)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 9.5,2024 μέχρι 10.5.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

9.5.2024

Huawei Seeds for the Future Scholarships: Σημαντικές τοποθετήσεις(alphanews)

Κατατίθεται ο θεμέλιος λίθος των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Κατατίθεται ο θεμέλιος λίθος των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

ARIDLL second expert workshop(stockwatch)

10.5.2024

Κατατίθεται ο θεμέλιος λίθος των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Κρατικοί Οργανισμοί Κοινής Ωφελείας ή Κερδοσκοπικές επιχειρήσεις;(politis)

Κρατικοί Οργανισμοί Κοινής Ωφελείας ή Κερδοσκοπικές επιχειρήσεις;(omegalive)