Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 27.5.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

27.5.2024

Νέο βιβλίο της συνεργάτιδας του Κέντρου «Ηράκλειτος» του ΤΕΠΑΚ, Δρ Στέλλας Θεοχάρους(limassoltoday)

10+1 έργα πνοής για μια Λεμεσό πρωτοπόρα και πρωταγωνίστρια(alphanews)

Νέα διάκριση για τoν Καθηγητή του ΤΕΠΑΚ Σωτήρη Καλογήρου(inbusinessnews)

Νέα διάκριση για Κύπριο καθηγητή Καθηγητή – Ποιος είναι και τι πέτυχε(omegalive)

«10+1 έργα πνοής για μια Λεμεσό πρωτοπόρα και πρωταγωνίστρια», του Γιάννη Αρμεύτη(politis)

10+1 έργα πνοής για μια Λεμεσό πρωτοπόρα και πρωταγωνίστρια(sigmalive)

ΤΕΠΑΚ/Ημερίδα : «Βιοηθικά διλήμματα γύρω από το τέλος της ζωής»(limassoltoday)

Νέα διάκριση για τoν Καθηγητή του ΤΕΠΑΚ και Ιδρυτικό Μέλος της Κυπριακής Ακαδημίας Σωτήρη Καλογήρου(stockwatch)

Νέα διάκριση για τoν Καθηγητή του ΤΕΠΑΚ και Ιδρυτικό Μέλος της Κυπριακής Ακαδημίας Σωτήρη Καλογήρου(padeianews)

Ομάδα που κερδίζει… δεν αλλάζει(dialogos)

Το μεγάλο πάρτι του ΤΕΠΑΚ για τους φοιτητές του, επιστρέφει – ΟΛΕΣ οι λεπτομέρειες!(limassoltoday)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει πάρτι για τους/τις απόφοιτους/ες του!(studentlife)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 27.5.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

27.5.2024

10+1 έργα πνοής για μια Λεμεσό πρωτοπόρα και πρωταγωνίστρια(alphanews)

Νέα διάκριση για τoν Καθηγητή του ΤΕΠΑΚ Σωτήρη Καλογήρου(inbusinessnews)

10+1 έργα πνοής για μια Λεμεσό πρωτοπόρα και πρωταγωνίστρια(sigmalive)

ΤΕΠΑΚ/Ημερίδα : «Βιοηθικά διλήμματα γύρω από το τέλος της ζωής»(limassoltoday)

Ομάδα που κερδίζει… δεν αλλάζει(dialogos)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει πάρτι για τους/τις απόφοιτους/ες του!(studentlife)