Αθλητική εκπαιδευτική εκδρομή στο Μπάνσκο της Βουλγαρίας για εκμάθηση σκι

Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Φοιτητική Ζωή

Το Γραφείο Αθλητισμού του Πανεπιστημίου διοργανώνει αθλητική εκπαιδευτική εκδρομή στο Μπάνσκο της Βουλγαρίας με σκοπό την εκμάθηση χιονοδρομιών.

Η εκδρομή θα διεξαχθεί από τις 7/1/2020 ως τις 12/1/2020.

Το υπολογίσιμο κόστος της εκδρομής είναι στα €350 +/- 10% και στο συγκεκριμένο ποσό περιλαμβάνονται τα εξής:

• Αεροπορικό εισιτήριο με την Air Bulgaria για την Σόφια με 1 αποσκευή 23κιλά και 1 χειραποσκευή 10 κιλά το άτομο.
  • 5 βράδια στο ξενοδοχείο PANORAMA RESORT 4* με ημιδιατροφή ( δίκλινο ή τρίκλινο δωμάτιο )
  • Μεταφορά από το αεροδρόμιο της Σόφιας για το Μπάνσκο και πίσω
  • Υπηρεσίες των αντιπροσώπων
  • Φόροι αεροδρομίων

Ο εξοπλισμός των σκι και το ποσό μίσθωσης του εκπαιδευτή θα καλυφθούν από πλευράς Πανεπιστημίου.

Στην πιο πάνω τιμή δεν περιλαμβάνεται τυχόν φόρος εάν υπάρχει πληρωτέος στο ξενοδοχείο.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την πιο κάτω δήλωση συμμετοχής

Για να ισχύσει η δήλωσή σας θα πρέπει την ερχόμενη Δευτέρα 25/11/2019 να παρευρεθείτε στην 1η συνάντηση στις 10:00-11:00 π.μ στο κτήριο Κτίσις στην αίθουσα αεροβικών προγραμμάτων και να έχετε μαζί σας το ποσό της 1ης δόσης το οποίο ανέρχεται στα €100 .

Η 2η δόση θα δοθεί μέχρι τις 20/12/2019. Το τελικό ποσό θα ανακοινωθεί αργότερα όπως και η ημερομηνία παράδοσης.

Το ποσό προκαταβολής ΔΕΝ επιστρέφεται σε περίπτωση ακύρωσης από πλευράς φοιτητή.

Επίσης με την παράδοση της προκαταβολής θα πρέπει να υπογραφτεί και η υπεύθυνη δήλωση η οποία επισυνάπτεται . Η Υπεύθυνη Δήλωση θα δοθεί στους φοιτητές την ημέρα της συνάντησης.

Στο ταξίδι συμμετέχετε με δική σας αποκλειστική ευθύνη, όπως αναφέρεται και στην Υπεύθυνη Δήλωση.

• Μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων 25 άτομα.
  • Ελάχιστος αριθμός συμμετεχόντων 10 άτομα.

Σε περίπτωση αυξημένης ζήτησης θα τηρηθούν κριτήρια
(έτος φοίτησης με προτεραιότητα στους φοιτητές παλαιότερων ετών που δύναται να αποφοιτήσουν, σειρά υποβολής της αίτησης, ενασχόληση με τα δρόμενα του Γραφείου Αθλητισμού )

Την εκδρομή θα συνοδεύσουν Λειτουργοί του Γραφείου Αθλητισμού με βάση τον τελικό αριθμό συμμετεχόντων.

Περισσότερες πληροφορίες και ανάλυση του προγράμματος της εκδρομής θα δοθούν στην 1η συνάντηση.

Image may contain: sky, mountain, outdoor and nature