Ημερίδα: «Διασύνδεση με την Αγορά Εργασίας: Από την ακαδημαϊκή γνώση στην εργασιακή εμπειρία. Η περίπτωση του ΤΕΠΑΚ»

Πραγματοποιείται την Παρασκευή, 19 Νοεμβρίου 2021, μεταξύ 10:00 και 12:00, στο ξενοδοχείο Crowne Plaza, στη Λεμεσό, ενημερωτική Ημερίδα του συγχρηματοδοτούμενου από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο Έργου «Γραφεία Διασύνδεσης με την Αγορά Εργασίας».

Το θέμα της Ημερίδας θα είναι η «Διασύνδεση με την Αγορά Εργασίας: Από την ακαδημαϊκή γνώση στην εργασιακή εμπειρία. Η περίπτωση του ΤΕΠΑΚ».

Σκοπός της Ημερίδας είναι αφενός η ενημέρωση για τις δράσεις και τα επιτεύγματα του Γραφείου Διασύνδεσης του ΤΕΠΑΚ και αφετέρου η περαιτέρω δικτύωση της Πανεπιστημιακής κοινότητας με τον επιχειρηματικό κόσμο.

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε την πρόσκληση και το πρόγραμμα της ημερίδας.

Οι εγγραφές στην Ημερίδα γίνονται στον ακόλουθο σύνδεσμο.