Δήλωση ενδιαφέροντος παροχής φροντιστηριακής στήριξης επί πληρωμής

Φοιτητικά Νέα Συμβουλευτική Νέα-Ανακοινώσεις

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας ανακοινώνει ότι δέχεται δηλώσεις ενδιαφέροντος από Προπτυχιακούς και Μεταπτυχιακούς φοιτητές όλων των Τμημάτων και όλων των ετών, Ειδικό Επιστημονικό Προσωπικό, και Μεταπτυχιακούς Συνεργάτες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου για παροχή φροντιστηριακής στήριξης σε μαθήματα για το ερχόμενο εξάμηνο. Απαιτούμενη προϋπόθεση είναι η επιτυχία του μαθήματος με βαθμολογία τουλάχιστον 7,5/10.

Οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν το πιο κάτω google form μαζί με αντίγραφο αναλυτικής βαθμολογίας ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΕΔΙΑ.

Δηλώστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 25002411/2534.