Νέα-Ανακοινώσεις

Το Σαββατοκύριακο, 7 και 8 Μαΐου, πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το 1ο Παγκύπριο Συνέδριο με θέμα «Χρόνιος πόνος – νευροπαθητικός και καρκινικός: από τη διάγνωση στη διαχείριση» στο Σιακόλειο Εκπαιδευτικό Κέντρο Κλινικής Ιατρικής) στη Λευκωσία.

Συνδιοργανωτές: Υπουργείο Υγείας, Cyprus Pain Clinic, Πανεπιστήμιο Κύπρου, Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, Πανεπιστήμιο Frederick, Πανεπιστήμιο Λευκωσίας και Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο. H Δρ Κυράνου εκπροσώπησε επάξια το ΤΕΠΑΚ με μια εξαιρετική παρουσίαση!