Βιωματικό εργαστήρι για τις διακρίσεις του φύλου

Συμβουλευτική Φοιτητικά Νέα Νέα-Ανακοινώσεις

Εσύ νάμπου ξέρεις για τες διακρίσεις του φύλου; Κόπιασε να μάθεις τζι’ άλλα.

Ένα εναλλακτικό βιωματικό εργαστήρι για όλους και όλες. Κόπιασε να συζητήσουμε για το αν υπάρχουν ακόμα διακρίσεις και πως αυτές μας επηρεάζουν στην προσωπική και επαγγελματική ζωή. Τι μπορείς να κάνεις για αυτό; Σε περιμένουμε για να τα πούμε! Κάνε την εγγραφή σου εδώ μέχρι τις 16 Οκτωβρίου.

Πότε; 19 Οκτωβρίου, στις 15:00 ΜΜ

Που; Κτήριο Δράκος, Αιθ. 002

Ποιους/Ποιες αφορά; Το εργαστήρι αφορά Φοιτητές/τριες

Θα δοθεί πιστοποιητικό παρακολούθησης.

Το σεμινάριο οργανώνεται από το Ευρωπαϊκό Έργο Ορίζοντα 2020, Gender-SMART,το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης του Τεχνολογικού Πανεπιστήμιου Κύπρου και το Μεσογειακό Κέντρο Μελετών του Κοινωνικού Φύλου.