Ανοικτή Πλατφόρμα Έκφρασης

Συμβουλευτική Φοιτητικά Νέα

Πώς επιλέγεις να εκφράσεις τον εσωτερικό σου κόσμο? Νιώθεις ελεύθερ@ όταν τραγουδάς, αναζωογόνησε όταν παίζεις κιθάρα, εκτονώνεσαι μέσα από τη θεατρική υπόκριση, σε ανακουφίζει η εξάσκηση, νιώθεις ευγνώμων όταν κάνεις skateboard?

Σε προσκαλούμε σε μια ΑΝΟΙΚΤΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΚΦΡΑΣΗΣ στις 12/10/2022 από τις 5-7μμ, στο Προαύλιο του Αντρέα Θεμιστοκλέους.

Τα ενδιαφερόμενα άτομα παρακαλώ όπως δηλώσουν ενδιαφέρον ΕΔΩ για να δοθεί ο κατάλληλος χρόνος έκφρασης μέσα από μια αγαπημένη δραστηριότητα ή ένα χόμπι.

Παρακαλώ επικοινωνήστε με το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης στο counseling@cut.ac.cy ή 25002411