Ξεκίνησε τη λειτουργία της η νέα και σύγχρονη καφετέρια του ΤΕΠΑΚ

Ξεκίνησε σήμερα τη λειτουργία της η νέα και σύγχρονη καφετέρια του Πανεπιστημίου μας, στην αυλή του κτιρίου Α. Θεμιστοκλέους, στο πλαίσιο συμφωνίας που υπογράφηκε τον περασμένο Νοέμβριο με τον Όμιλο Ζορπάς.

Η συγκεκριμένη συμφωνία συμβάλλει στην ποιοτική αναβάθμιση τής φοιτητικής εμπειρίας και φοιτητικής ζωής στο Πανεπιστήμιο και δημιουργεί θέσεις εργασίας για τους φοιτητές και φοιτήτριες μας που στελεχώνουν την καφετέρια.

Οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να επιλέξουν ανάμεσα σε πληθώρα προϊόντων, όπως σάντουιτς, φρέσκα είδη αρτοποιίας αλλά και να απολαύσουν τον καφέ της αλυσίδας Coffee Berry.

Τα προϊόντα της καφετέριας θα διατίθενται προς τους φοιτητές και φοιτήτριες του Πανεπιστημίου σε μειωμένες τιμές.

Η εταιρεία ΖΟΡΠΑΣ κερνάει σήμερα και αύριο καφέ στα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας.

Εξ αποστάσεως κοινό Μεταπτυχιακό στη «Διεθνή Ναυτιλιακή Διοίκηση» σχεδιάζουν ΤΕΠΑΚ και ΑΠΚΥ

ΤΕΠΑΚ: Η κατάσταση της αμπελουργίας στην Κύπρο απασχόλησε την πρώτη εκδήλωση του έργου OENOWATCH

ΤΕΠΑΚ: Ο Ηλεκτρονικός Σύμβουλος Ψήφου Choose4Cyprus ενεργοποιείται και για τις Προεδρικές Εκλογές 2023