Ξεκίνησε σήμερα τη λειτουργία της η νέα και σύγχρονη καφετέρια του Πανεπιστημίου μας, στην αυλή του κτιρίου Α. Θεμιστοκλέους, στο πλαίσιο συμφωνίας που υπογράφηκε τον περασμένο Νοέμβριο με τον Όμιλο Ζορπάς.
![](/digitalAssets/507/507990_1001.jpg)
Η συγκεκριμένη συμφωνία συμβάλλει στην ποιοτική αναβάθμιση τής φοιτητικής εμπειρίας και φοιτητικής ζωής στο Πανεπιστήμιο και δημιουργεί θέσεις εργασίας για τους φοιτητές και φοιτήτριες μας που στελεχώνουν την καφετέρια.
![](/digitalAssets/507/507990_1002.jpg)
Οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να επιλέξουν ανάμεσα σε πληθώρα προϊόντων, όπως σάντουιτς, φρέσκα είδη αρτοποιίας αλλά και να απολαύσουν τον καφέ της αλυσίδας Coffee Berry.
![](/digitalAssets/507/507990_1003.jpg)
Τα προϊόντα της καφετέριας θα διατίθενται προς τους φοιτητές και φοιτήτριες του Πανεπιστημίου σε μειωμένες τιμές.
Η εταιρεία ΖΟΡΠΑΣ κερνάει σήμερα και αύριο καφέ στα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας.
ΤΕΠΑΚ: Ο Ηλεκτρονικός Σύμβουλος Ψήφου Choose4Cyprus ενεργοποιείται και για τις Προεδρικές Εκλογές 2023
Ξεκίνησε σήμερα τη λειτουργία της η νέα και σύγχρονη καφετέρια του Πανεπιστημίου μας, στην αυλή του κτιρίου Α. Θεμιστοκλέους, στο πλαίσιο συμφωνίας που υπογράφηκε τον περασμένο Νοέμβριο με τον Όμιλο Ζορπάς.
![](/digitalAssets/507/507990_1001.jpg)
Η συγκεκριμένη συμφωνία συμβάλλει στην ποιοτική αναβάθμιση τής φοιτητικής εμπειρίας και φοιτητικής ζωής στο Πανεπιστήμιο και δημιουργεί θέσεις εργασίας για τους φοιτητές και φοιτήτριες μας που στελεχώνουν την καφετέρια.
![](/digitalAssets/507/507990_1002.jpg)
Οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να επιλέξουν ανάμεσα σε πληθώρα προϊόντων, όπως σάντουιτς, φρέσκα είδη αρτοποιίας αλλά και να απολαύσουν τον καφέ της αλυσίδας Coffee Berry.
![](/digitalAssets/507/507990_1003.jpg)
Τα προϊόντα της καφετέριας θα διατίθενται προς τους φοιτητές και φοιτήτριες του Πανεπιστημίου σε μειωμένες τιμές.
Η εταιρεία ΖΟΡΠΑΣ κερνάει σήμερα και αύριο καφέ στα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας.