Μαθήματα κολύμβησης

Αθλητισμός Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα

Το Αθλητικό Τμήμα ανακοινώνει την έναρξη σειράς μαθημάτων κολύμβησης σε κλειστή θερμαινόμενη πισίνα 25μ.

Τα μαθήματα απευθύνονται

• Σε φοιτητές/τριες που γνωρίζουν επίπλευση – κολύμβηση
  • Σε φοιτητές/τριες που δεν γνωρίζουν επίπλευση - κολύμβηση

Πότε θα γίνονται

Τα μαθήματα θα είναι βραδινά κάθε Δευτέρα και Πέμπτη  7.30μμ – 8.30μμ στη κλειστή θερμαινόμενη πισίνα του Κολυμβητηρίου ΚΟΑ, περιοχή Τσιρείου σταδίου.

Αρχίζουν το Φεβρουάριο 2020 και αναμένεται να κρατήσουν μέχρι τέλη Μαΐου 2020 για μια σειρά 30 ωριαίων μαθημάτων. Περιορισμένες θέσεις.

Το Αθλητικό τμήμα έχει εξασφαλίσει δικό του διάδρομο και εκπαιδευτές για τη συγκεκριμένη ώρα.

Λάβετε υπόψη:

• Τα έξοδα των μαθημάτων καλύπτονται από το Αθλητικό Τμήμα εξολοκλήρου
  • Υποχρεωτική η χρήση  μαγιό, σκουφάκι, γυαλάκια, σαγιονάρες και μπουρνούζι.
  • Στο χώρο υπάρχουν αποδυτήρια ανδρών - γυναικών με ζεστό νερό

Πατήστε εδώ για δήλωση συμμετοχής

Καταβλήθηκαν τα οικονομικά βοηθήματα και οι επώνυμες υποτροφίες του Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών (2019-20)

Αφορά φοιτητές που διαμένουν στις Εστίες

Ανακοίνωση κατανομής μεταπτυχιακών υποτροφιών με βάση κοινωνικοοικονομικά κριτήρια (2019-20)

Τα μαθήματα απευθύνονται

• Σε φοιτητές/τριες που γνωρίζουν επίπλευση – κολύμβηση
  • Σε φοιτητές/τριες που δεν γνωρίζουν επίπλευση - κολύμβηση

Πότε θα γίνονται

Λάβετε υπόψη:

• Τα έξοδα των μαθημάτων καλύπτονται από το Αθλητικό Τμήμα εξολοκλήρου
  • Υποχρεωτική η χρήση  μαγιό, σκουφάκι, γυαλάκια, σαγιονάρες και μπουρνούζι.
  • Στο χώρο υπάρχουν αποδυτήρια ανδρών - γυναικών με ζεστό νερό

Πατήστε εδώ για δήλωση συμμετοχής