Συνέντευξη κ. Κωνσταντίας Κωστή για το 5th Cyprus Jazz & World Music showcase 2018

Η Σόνια Τιμοθέου στην εκπομπή "Κουβέντες γρήγορες εφ'όλης της ύλης" φιλοξένησε την Πέμπτη 22 Νοεμβρίου τη συντονίστρια του 5th Cyprus Jazz & World Music Showcase 2018 κ. Κωνσταντία Κωστή, η οποία ενημέρωσε για την όλη διοργάνωση και τα μουσικά σχήματα. Το φεστιβάλ πραγματοποιήθηκε στις 23 & 24 Νοεμβρίου στο Θέατρο Ριάλτο και συμμετείχαν 10 συγκροτήματα και περισσότεροι από 40 καλλιτέχνες.

Πάτα το κουμπί για να ακούσεις τι ειπώθηκε στο στούντιο:

Συνέντευξη Κοσμήτορα Σχολής Επικοινωνίας & Μέσων Ενημέρωσης ΤΕΠΑΚ

"Cut Calls"

Ημερίδα Ενημέρωσης Erasmus± (Συνέντευξη Μαρίνου Παύλου λειτουργού ΟΝΕΚ)

Πάτα το κουμπί για να ακούσεις τι ειπώθηκε στο στούντιο: