Ο Καθηγητής Θεοδοσίου στον Πολίτη για το νέο Executive MBA

Ο Κοσμήτορας της Σχολής Διοίκησης και Οικονομίας, Καθηγητής Παναγιώτης Θεοδοσίου, παραχώρησε πρόσφατα συνέντευξη στην εφημερίδα "Πολίτης" για το νέο Executive MBA πρόγραμμα του ΤΕΠΑΚ. Ο Καθηγητής Θεοδοσίου περιέγραψε τους στόχους του νέου προγράμματος, τονίζοντας τον σαφή επαγγελματικό του προσανατολισμό. Αναφέρθηκε επίσης στη δομή του προγράμματος και επεσήμανε ότι απευθύνεται σε μια διεθνή κοινότητα υποψηφίων, διευθυντικών στελεχών και επιχειρηματιών, εφόσον αυτό προσφέρεται τόσο στην ελληνική όσο και στην αγγλική γλώσσα. Επεσήμανε επίσης την παροχή ορισμένων υποτροφιών και έδωσε πληροφορίες αναφορικά με τις διαδικασίες υποβολής αιτήσεων.