Ποδηλατικός Γύρος

Το Γραφείο Φοιτητικής Ζωής του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, το Europe Direct Λεμεσού και η εταιρία Next Bike, σας προσκαλούν στον Ποδηλατικό Γύρο που διοργανώνουν επ’ ευκαιρίας της Ευρωπαΐκής Εβδομάδας Κινητικότητας 2016.

Η εκκίνηση θα δοθεί μπροστά από την Υπηρεσία Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου και ακολούθως διαμέσου των οδών Αθηνών, Ανεξαρτησίας, Γλάδστωνος, Λεωφόρος Μακαρίου, Μαρκώνι, Λεωφόρος Φραγκλίνου Ρούζβελτ, Μαρίνα Λεμεσού, Παλιό Λιμάνι, Λεωφόρος Σπύρου Αραούζου και τερματισμός στο σημείο εκκίνησης.

Δείτε την πρόσκληση εδώ