Σεμινάριο για τον καρκίνο του προστάτη στο ΤΕΠΑΚ

Το Γερμανικό Ογκολογικό Κέντρο, σε συνεργασία με το Κέντρο Έρευνας & Καινοτομίας για τον Καρκίνο (CARIC), το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) και το Europa Uomo Κύπρου, διοργανώνει σεμινάριο για τον καρκίνο του προστάτη.

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 1η Οκτωβρίου 2022 και ώρα 16:00 – 17:00 στο κτήριο του ΤΕΠΑΚ «Τάσσος Παπαδόπουλος», στη Λεμεσό.

ΤΕΠΑK/Εκδήλωση: «Η αγάπη είναι αυτό που κάνει μια οικογένεια!»

Το ΤΕΠΑΚ συντονιστής του Inno-EUt+, ενός επιτυχημένου ευρωπαϊκού προγράμματος επιχειρηματικότητας

Προκήρυξη Καλλιτεχνικού Διαγωνισμού με θέμα την εξάλειψη της βίας κατά των Γυναικών