ΤΕΠΑΚ: Παραχώρηση πλήρους υποτροφίας στο Μεταπτυχιακό πρόγραμμα «Διεθνής Διοίκηση Τουρισμού και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας»

Φοιτητικά Νέα Νέα-Ανακοινώσεις

Με την ευκαιρία της έναρξης της λειτουργίας της Σχολής Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας, το Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού και Φιλοξενίας προσφέρει μια πλήρη υποτροφία φοίτησης στο μεταπτυχιακό πρόγραμμα «Διεθνής Διοίκηση Τουρισμού και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας».

Τα μαθήματα του προγράμματος θα πραγματοποιούνται στις εγκαταστάσεις του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου στη Λεμεσό.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως υποβάλουν αίτηση μέχρι τις 14 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 12.00 μμ αποστέλλοντας σύντομο βιογραφικό σημείωμα (μέχρι 2 σελίδες) καθώς και αντίγραφα των ακαδημαϊκών τους προσόντων στην ηλεκτρονική διεύθυνση: antonis.theocharous@cut.ac.cy

Για περισσότερες πληροφορίες ή/και διευκρινίσεις μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικώς στο 25002093 ή στο annita.n.antoniadou@cut.ac.cy .

Σχολή Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας