H WOLT στο τμήμα Πολυμέσων και Γραφικών τεχνών

Το Τμήμα Πολυμέσων και Γραφικών Τεχνών πρόσφατα φιλοξένησε τον Χάρυ Κακουλλή, Global Head of Brand @ Wolt, την Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου. Η ενδιαφέρουσα διάλεξη κάλυψε ένα ευρύ φάσμα θεμάτων, συμπεριλαμβανομένων διάφορων στρατηγικών branding, επαγγελματικής ανάπτυξης, διεπιστημονικών προσεγγίσεων, αποτελεσματικής λήψης αποφάσεων, νέων τάσεων, καθώς και της επίδρασης της τεχνητής νοημοσύνης (ΑΙ) στον σχεδιασμό της εμπειρίας του branding.

Οι δευτεροετείς, τριτοετείς & τεταρτοετείς φοιτητές του τμήματος είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την διάλεξη, μέσω της οποίας συμμετείχαν σε εποικοδομητικό διάλογο όσο αφορά ακαδημαϊκά και επαγγελματικά θέματα με τον κ. Κακουλλή, αντλώντας διδάγματα από την εκτεταμένη του εμπειρία με κορυφαίες εταιρείες και παγκόσμια brands από όλο τον κόσμο.

Αυτή η εκδήλωση υπογραμμίζει τη δέσμευση του τμήματός να παρέχει στους φοιτητές του κατευθύνσεις προσανατολισμένες στον πραγματικό κόσμο, εμπλουτίζοντας με αυτό το τρόπο, το ακαδημαϊκό τους ταξίδι και τις μελλοντικές τους καριέρες.